15 par Gminy Grabów świętowało w 2020 roku ZŁOTE GODY

P1040134

„Złote Gody" to wydarzenie szczególne i uroczyste dla Jubilatów oraz Ich Najbliższych.

50-lecie pożycia małżeńskiego to wspaniała rocznica. Ożywają wspomnienia, wracają piękne chwile i obrazy. Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale „Złote Gody" to jubileusz niezwykły, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku.

15 par Gminy Grabów świętowało w 2020 roku ZŁOTE GODY.

Jednak w tym roku ze względu na sytuację epidemiologiczną i wynikające z niej obostrzenia uroczystość miała odmienną formę. Dlatego tegoroczne wręczenie medali Złotym Parom odbyło się w skromnej, ale równie podniosłej formie – indywidualnie dla każdej z par.

Niecodzienne wydarzenie wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie miało miejsce w ubiegłym tygodniu..

Prezydent RP na wniosek Wójta Gminy, przyznał medale 15 parom.

W gronie Szanownych Jubilatów, którzy razem przeżyli 50 lat znaleźli się:

1. Państwo Anna i Czesław Czajka
  2. Państwo Bożena i Jan Grzyb
  3. Państwo Krystyna i Marian Knera
  4. Państwo Henryka i Apoloniusz Kołakowscy
  5. Państwo Jadwiga i Marian Konarscy
  6. Państwo Wiesława i Jan Krzyżanowscy
  7. Państwo Marianna i Czesław Marczakowie
  8. Państwo Marianna i Władysław Mazurek
  9. Państwo Franciszka i Stanisław Pawłowscy
  10. Państwo Halina i Władysław Pędziccy
  11. Państwo Grażyna i Mirosław Sęczkowscy