Ankieta dotycząca zagospodarowania odpadów biodegradowalnych na terenie Gminy Grabów

bio

Szanowni Państwo, zwracamy się do Mieszkańców kompostujących bioodpady w przydomowych kompostownikach o wypełnienie załączonej poniżej ankiety.

Celem ankiety jest oszacowanie ilości bioodpadów poddawanych recyklingowi (wytworzonych i poddanych kompostowaniu) na terenie gminy Grabów w 2023 roku. W związku z nowymi zasadami obliczenia poziomów recyklingu (Rozp. Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 3 sierpnia 2021r.) dane zawarte w ankiecie będą wliczone do poziomów, które musi osiągnąć gmina.

Wypełnienie ankiety jest konieczne dla osób, które korzystają ze zwolnienia z opłaty - dla posiadaczy kompostowników przydomowych. Do udziału zachęcamy również pozostałych właścicieli nieruchomości kompostujących bioodpady.

Ankietę należy odesłać pocztą tradycyjną lub dostarczyć osobiście do Urzędu Miejskiego w Grabowie ul. 1 Maja 21do 29 lutego 2024 r.

Dodatkowe informacje można uzyskać w budynku Urzędu Miejskiego: pokój nr 4 telefonicznie 63 27 34 172 lub za pośrednictwem e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Druk ankiety można pobrać poniżej lub w budynku Urzędu Miejskiego w Grabowie.

Nazwa pliku: ANKIETA (format .doc)
Rozmiar pliku: 44 kb
Pobierz plik
Nazwa pliku: ANKIETA (format .pdf)