KONKURS FOTOGRAFICZNY

pexels-photo-10906988

Zaczęły się wakacje, a my zachęcamy Was by wykorzystać je kreatywnie😉

Poszukajcie inwestycji dotyczących poprawy efektywności energetycznej lub odnawialnych źródeł energii w budynkach użyteczności publicznej lub budynkach usługowych w Waszej gminie (w województwie łódzkim). Zapewne dzięki wsparciu finansowemu z WFOŚiGW w Łodzi na jej terenie przeprowadzono na przykład termomodernizacje budynków, założono fotowoltaikę, zmodernizowano oświetlenie uliczne. Odszukajcie i sfotografujcie te inwestycje! Fotoreportaż powinien składać się z minimum 3 i maksymalnie z 5 zdjęć, opatrzcie go komentarzem i przyślijcie zgłoszenie konkursowe do 11 sierpnia.

WFOŚiGW w Łodzi obchodzi w tym roku jubileusz 30-lecia swojej działalności. Pokażcie jak wspólnie dbamy o środowisko i dobrą jakość powietrza. W ramach Projektu Doradztwa Energetycznego wspieramy samorządy i przedsiębiorców w realizacji inwestycji służących ograniczeniu niskiej emisji. Z załącznika nr 4 do Regulaminu Konkursu dowiecie się więcej o Projekcie Doradztwa Energetycznego.

Zachęcamy do udziału wszystkich uczniów i studentów, najlepsze fotoreportaże zostaną nagrodzone w 2 kategoriach wiekowych!

Regulamin_Konkursu.pdf

Zaczniki_1-2.pdf

Zaczniki_3-4.pdf

Pytania w sprawie konkursu prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pod numer telefonu 42 208 20 91.

Konkurs realizowany jest w ramach Projektu pn. „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej i OZE" finansowany jest w ramach poddziałania 1.3.3 Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020