Konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich z terenu województwa łódzkiego pn. "Łódzkie smakuje"

Konkurs-kulinarny_2_lodzkie_ksow_pl

Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber serdecznie zaprasza na Dożynki Wojewódzko-Powiatowo-Gminne i Diecezjalne Diecezji Łódzkiej, które odbędą się w niedzielę 22 sierpnia 2021 r. w Rogowie na terenie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego – Leśny Zakład Doświadczalny w Rogowie, w powiecie brzezińskim.

Podczas tegorocznych Dożynek odbędzie się konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich z terenu województwa łódzkiego pn. „Łódzkie smakuje". Wszystkie Koła Gospodyń Wiejskich, które chcą wypromować lokalne potrawy/wypieki powstałe w oparciu o tradycyjne receptury zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Konkurs podzielony jest na następujące kategorie:

  • I kategoria: „Wytrawne smaki Łódzkiego"
  • II kategoria: „Słodkie smaki Łódzkiego"
  • III kategoria: „Wigilijne smaki Łódzkiego"

DO KONKURSU MOŻNA SIĘ ZGŁOSIĆ WYŁĄCZNIE POPRZEZ ELEKTRONICZNY FORMULRZ ZGŁOSZENIOWNY DOSTĘPNY POD LINKIEM:

https://elodzkie.pl/ankiety/konkurs-kulinarny-dla-kol-gospodyn-wiejskich-z-terenu-wojewodztwa-lodzkiego-pn-lodzkie-smakuje

W pierwszej kolejności do konkursu będą kwalifikowały się koła gospodyń wiejskich reprezentujące poszczególne powiaty w każdej z trzech kategorii konkursowych. O kolejności zakwalifikowania się koła z danego powiatu, będzie decydowała kolejność zgłoszeń KGW reprezentujących ten powiat, w ramach poszczególnych kategorii konkursowych. KGW zgłaszające się do konkursu może wziąć udział wyłącznie w jednej z trzech kategorii konkursowych.

Formularz zgłoszeniowy należy przesłać do dnia 30 lipca 2021 roku do godziny 23:59.

Więcej informacji na stronie lodzkie.ksow.pl