Szacowanie strat w uprawach po wystąpieniu przymrozków wiosennych

Burmistrz Grabowa informuje, że w związku z wystąpieniem niekorzystnego zjawiska atmosferycznego – przymrozków wiosennych, na terenie naszej gminy, poszkodowane gospodarstwa mogą składać wnioski o oszacowanie szkód w terminie do 7 czerwca 2024r. w Urzędzie Miejskim w Grabowie, pokój nr 2.

Wniosek o oszacowanie przez komisję zaistniałych szkód należy wypełnić zgodnie z wnioskiem o przyznanie płatności bezpośrednich na 2024 rok. Wniosek o przyznanie płatności jest załącznikiem obowiązkowym do wniosku o szacowanie szkód.

We wniosku należy uwzględnić wszystkie uprawy i ich powierzchnię (również uprawy, w których straty nie wystąpiły).

Wniosek wraz z załącznikami:
Nazwa pliku: Wniosek o oszacowanie szkód
Rozmiar pliku: 155 kb
Pobierz plik
Nazwa pliku: Wniosek o oszacowanie szkód​ (wersja edytowalna)
Rozmiar pliku: 59 kb
Pobierz plik
Nazwa pliku: Oświadczenie o strukturze upraw i poniesionych szkodach
Rozmiar pliku: 197 kb
Pobierz plik
Nazwa pliku: Oświadczenie o strukturze upraw i poniesionych szkodach (wersja edytowalna)​​
Rozmiar pliku: 46 kb