Webinarium pn. „Bądź aktywną Mamą, aktywnym Tatą”

pktinfo

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Bądź aktywną Mamą, aktywnym Tatą". Celem webinarium jest omówienie dokumentacji konkursowej w ramach Działania X.1 Powrót na rynek pracy osób sprawujących opiekę nad dziećmi w wieku do lat 3 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020.

Webinarium odbędzie się: 23 sierpnia 2022 roku w godz. 10:00 – 11:00 (rekrutacja do 19.08.2022 r.).

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją pod przyciskiem „Weź udział". Informujemy o możliwości zapewnienia tłumacza języka migowego podczas spotkania. Potrzebę taką wystarczy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia. W przypadku pytań prosimy o kontakt z organizatorem.

Dla kogo

Spotkanie informacyjne skierowane jest do wszystkich podmiotów zainteresowanych tematyką konkursu.

Program webinarium:
 1. Omówienie zakresu wsparcia w ramach Działania X.1 Powrót na rynek pracy osób sprawujących opiekę nad dziećmi w wieku do lat 3:
  a) Podstawowe informacje o konkursie – cele i założenia konkursu, w tym:
  - podmioty uprawnione do ubiegania się o dofinansowanie,
  - typy projektów możliwych do realizacji,
  - zasady finansowania.
  b) Jak poprawnie złożyć wniosek?
  c) Zasady oceny projektu.
 2. Źródła informacji o Funduszach Europejskich.
 3. Pytania i odpowiedzi – panel z udziałem przedstawicieli Departamentu ds. Europejskiego Funduszu Społecznego w perspektywie 2014-2020 Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

Organizator webinarium 23.08.2022 r.:
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi
ul. Moniuszki 7/9
90-101 Łódź
Tel.: 42 663 31 07, 42 663 34 05, 42 291 97 60.
e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.