ZAPRASZAMY NA WARSZTATY Z PROGRAMU „CZYSTE POWIETRZE” W GRABOWIE

08_warsztaty

Jeżeli chcesz uzyskać dofinansowanie na eko zmiany w swoim domu – wymienić stary piec, zmienić termoizolacje, ocieplenie albo założyć nowe okna – przyjdź na bezpłatne warsztaty w Grabowie.

Podczas warsztatów:

- ekspert programu „Czyste Powietrze" pomoże Ci bezpłatnie wypełnić wniosek;

- krok po kroku wyjaśnimy, jakie dokumenty są potrzebne, żeby otrzymać dofinansowanie;

- dowiesz się, jakie zmiany w Twoim domu będą najlepsze.

Warsztaty odbędą się 6 lutego o godz. 15:30 w Urzędzie Gminy w Grabowie, ul. 1 Maja 21, 99-150 Grabów (sala konferencyjna). Jeżeli chcesz wziąć udział w warsztatach zapisz się tutaj: www.zwalcznude.pl/wydarzenia/program-czyste-powietrze-warsztaty-w-grabowie/ Udział jest bezpłatny.

Jeżeli nie możesz przyjść na warsztaty skontaktuj się z ekspertem online: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 884 939 880 lub zadaj pytanie na grupie Czyste Powietrze – pomoc w pisaniu wniosków: www.facebook.com/groups/602339271103248. Więcej informacji o projekcie tutaj: www.zwalcznude.pl/nasze-czyste-powietrze

Niniejszy materiał został dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Za jego treść odpowiada wyłącznie Fundacja Zwalcz Nudę.