Zaproszenie na Webinarium

webinarium_001

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Wypromuj swój projekt – obowiązki informacyjno-promocyjne Beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020". Celem webinarium jest zapoznanie z zagadnieniami dotyczącymi zasad promocji.

Webinarium odbędzie się 12 października 2022 roku w godz. 10:00 – 11:00 (rekrutacja do 10.10.2022 r.) – organizator: Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu. W trakcie webinarium przewidziany jest panel z udziałem przedstawicieli Departamentu Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją: https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/5632-webinarium-pn-wypromuj-swoj-projekt-obowiazki-informacyjno-promocyjne-beneficjentow-regionalnego-programu-operacyjnego-wojewodztwa-lodzkiego-na-lata-2014-2020 pod przyciskiem „Weź udział". Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia.